EPDM Chladové a tepelné izolace - Aeroflex

Skype
Facebook
CZ SK EN DE PL CR SI
Úvodní stránka  >  Produkty  > IZOLACE  >  Chladové a tepelné izolace

menu

EPDM Chladové a tepelné izolace


Chladové a tepelné izolace
Chladové a tepelné izolace
Chladové a tepelné izolace

NA BÁZE EPDM OD -125°C DO +175°C

Tepelná izolace je vyrobena ze syntetického kaučuku (EPDM) bez přídavků PVC a bez freonu. Díky tomu je měkká a ohebná, snáší dlouhodobě teploty do 175 °C , je vysoce odolná vůči UV záření i povětrnostním vlivům a ozónu. Vynikající izolační vlastnosti (tepelná vodivost při 40 °C je 0,04 W/mK). DN udává průmer otvoru v izolaci, tedy max. vnější průmer trubek (mm).

PE IZOLACE DO 90°C

Izolační trubice na bázi polyethylenu šedé barvy určené k izolování potrubních rozvodů vody, topení, zdravotechniky a pod.

     Teplotní rozsah použití: -40 ° C až 105 ° C
     Tepelná vodivost  lambda = 0,040 W / m * K při průměrné teplotě 40 ° C
     Třída hořlavosti C3
     Trubice délky 2m

KAMENNÍ VLNA DO 230°C A VÍC - PAROC


1. Teplovodní potrubí a potrubí pro studenou vodu

- Každá ztráta tepla u teplovodních potrubí a potrubí topení představuje zbytečné ztráty energie
- Příliš klesající teplota teplé vody = zvýšené riziko šíření chorob (např. Horečka Pontiac nebo legionelózy).
- Bakteriím se daří při teplotách mezi 25-45 ° C, přičemž optimální je pro ně 35 ° C.
- Snížení rizika správnou izolací + zamezení poklesu teploty vody na tyto kritické teploty.
- Potrubí studené vody a klimatizační potrubí je třeba izolovat proti kondenzaci, zabraňuje přenosu tepla z okolního prostředí a brání proti zamrznutí vody v potrubí
- Izolovat povrch Poruba tak, aby vnější povrchová teplota izolace byla vyšší než teplota rosného bodu okolního vzduchu.
- Při izolování proti kondenzaci je důležité, aby konec izolace a všechny spoje mezi úseky potrubí byly dobře izolované páskou
- Kondenzační voda způsobuje: růst plísní i na sousedních stavbách, zabarvení stropů a podlah a poškozuje samotné potrubí

2. Svody dešťové vody a potrubí odpadních vod


- Svodové potrubí a trubky odpadních vod izolovat uvnitř budov proti kondenzaci av závislosti na místních specifikacích, také je třeba izolovat proti ohni a hluku v určitých oblastech.

3. Svody dešťové vody a potrubí odpadních vod


- Potrubní průchodky je třeba řešit, když potrubí prochází z jedné požární oblasti do druhé, což vytváří potenciální kanál, kterým by se mohl požár šířit v budově. Aby se zabránilo tomuto nebezpečí, je třeba izolovat potrubí nehořlavým izolačním materiálem. Výrobky PAROC z kamenné vlny jsou nehořlavé a poskytují vynikající protipožární ochranu potrubním Vývodky ve stěnách, podlahách a stropech.

MINERÁLNÍ VLNA do 250 ° C (400 ° C)

Tvarovky, desky a rohože vyráběny ze skelných vláken. Izolace mají vynikající tepelněizolační a zvukově izolační vlastnosti při nízké objemové hmotnosti. Izolace ze skelného vlákna jsou vhodné k izolování VZT a aplikaci s teplotami do 250 ° C (400 ° C)


Nabízený sortiment


  Název Popis
Izalační pásy Izalační pásy Pás z EPDM kaučuku je dostupný ve standardních pásech a nekonečných pásech v tloušťkách: 6 mm, 9 mm, 13 mm, 16 mm, 19 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm, 50 mm Dlouholetá stabilní životnost s nízkou tepelnou vodivostí (K - hodnota). Splněny mezinárodní standardy vůči kouře a hořlavosti. Vynikající odolnost vůči ozonu / UV záření a proti povětrnostním vlivům. Instalační práce jsou jednoduché, elegantní a? Exibilní. Vynikající odolnost proti vlhkosti, růstu plísní, množení hmyzu a hlodavců.
Izolační potrubí z EPDM Izolační potrubí z EPDM EPDM (ethylen-propylen, dien-monomer) - Izolace s uzavřenou buněčnou strukturou na bázi elastomeru. Ideální pro aplikace s odolností + 175 ° C, v exteriéru není nutné izolaci povrchově upravovat, je odolná vůči UV záření a ozónu. EPDM kaučuk je bez azbestu, není prašný a je bezvláknitý materiál. Vhodný do oblastí kde je zvýšený stupeň hygieny. Je akceptován jako náhrada za vláknitý materiál k izolování parovodů. Je výborným izolanstom v minusových teplotách, i během odstávky topného systému. Odolný vůči vlhkosti a páře, dlouhá životnost s nízkým přestupem tepla, snadná instalace. Výborné chování během hoření!
Izolační potrubí z PE Izolační potrubí z PE Izolační trubice na bázi polyetylenu bez CFC šedé barvy určené k izolování potrubních rozvodů vody, topení, zdravotechniky Teplotní rozsah použití: -40 ° C až 105 ° C, Tepelná vodivost λ = 0,040W / m * K při průměrné teplotě 40 ° C, Třída hořlavosti C3 Snížení až na 23 dB (A), Trubice délky 2m - Při reálném provozu možná úspora 1,21 litru topného oleje na metr čtvereční obytné plochy za rok. Při samostatném domě s užitnou plochou 170 m2 se dá ušetřit až 200 litrů topného oleje. Při ceně za litr 18,2 Czk, toto znamená roční úsporu přes 3640 Czk - výrazný příspěvek k redukci emisí CO2 a tím k ochraně životního prostředí. Pouze toto jediné opatření může zabránit úniku 562 kilogramů CO2 do ovzduší každý rok. Izolace potrubí není proto jen výdaj, ale spíše investice do naší budoucnosti.Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  


Když půjdete kolem naší firmy 7:30 - 16:00, přijďte k nám na šálek dobré kávy.