O společnosti - Aeroflex

Skype
Facebook
CZ SK EN DE PL CR SI
Úvodní stránka  >  Společnost  >  O společnosti

menu

O společnosti

Společnost AEROFLEX, a.s. působí na Českém trhu od roku 1995. Od svého vzniku se specializovala na dodávku, poradenství a montáž technických izolací a dodávku materiálů ulehčujících montáž.

Hlavním cílem společnosti AEROFLEX, a.s. je nabídnout svým zákazníkům tovar ve velmi dobré kvalitě. Ve spolupráci se svými dodavately se snaží neustále skvalitňovat své služby a nabídnout svým zákazníkum materiály, které ulehčí jejich práci a ušetří čas.

Společnost vyrábí od roku 2011 předizolované nerezové potrubí s kabelem a distribuuje sortiment materiálů výrobců a značek jako:
EPDM kaučuková izolace od -200°C do + 180°C, vlastní výrobek AEROSOLAR  (předizolované nerezové potrubí s kabelem na napájení kotlů a solárních kolektorů) s příslušenstvím (fitinky-nasouvací, naklikávací, rozklepávací, povrchová úprava, regulačné pístové venitly), PAROC náhrada za URSU, aquatherm - plastové kompozitní potrubí se sklovláknem a kyslíkovou bariérou od -20°C do 90°C (stěnové, podlahové, stropní vytápění/chlazení - rodinné domy, průmyslové podlahy,parkoviska, ledové plochy, vykurovací a chladírenské rovzody,), KNAUF INSULATION, IZOflex, těžké antivibrační izolační folie.

V prostorech společnosti AEROFLEX a.s., se na zákazníků těší odborně vyškolený personál, připraven zodpovědět všechny otázky a poradit při výběru vyhovujících materiálů pro Vaše potřeby.

Společnost poskytuje své služby na jednom prodejním místě:

Brandýs nad Labem, Pražská 298, areál firmy AMZ (mapa v kontaktech na stránkách)
Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  


Když půjdete kolem naší firmy 7:30 - 16:00, přijďte k nám na šálek dobré kávy.