Lepidla - Aeroflex

Skype
Facebook
CZ SK EN DE PL CR SI
Úvodní stránka  >  Produkty  > TMELY, LEPIDLA  >  Lepidla

menu

Lepidla


Lepidla
Lepidla
POPIS
Neoprenové kontaktní lepidlo je speciálně vyvinuté pro lepení EPDM tepelně izolačních materiálů s uzavřenou bunokvou strukturou. Velká voděodolnost lepidla může zabránit vlhkosti nebo pronikání vody přes místa spojů. Lepidlo také slouží jako vynikající spojovací materiál ve vysokých teplotách, sílu a pevnost lepidla se po aplikování podstatně zvýší zesíťováním jeho akrylového polymeru. Také slouží jako ideální lepidlo při použití s jinými suchými a čistými materiály, jako jsou kovy (buď lakované nebo nelakované), tuhými pěnovými fóliemi, korkovými deskami, kůží, plastovými fóliemi, umakartem nebo melaminem, atd.

POUŽITÍ
1. Lepené povrchy materiálů by měly být čisté, suché a bez prachu, bez špíny, tuku nebo oleje.
2. Před použitím důkladně promíchejte. Naneste lepidlo pomocí malířské štětky, tenkou vrstvou lepidla na obou spojovacích površích. 3. Nechte rozpouštědla odpařit (normální doba trvání je 2-15 min.), Dokud se lepidlo stane lepkavým a bude suchý na dotek, pak pevně stiskněte spojovací povrchy dohromady. Pokud jde o izolační hadice nebo pásy, lepení je možné do 1 nebo 2 min. po nanesení lepidla.

VLASTNOSTI
 
Vzhled Černá viskózní kapalina Celková sušina 22 ± 2% Viskozita při 25 ° C 3500 - 4500 Měrná hmotnost při 25 ° C 0,88 až 0,90 Pokrytí Přibl. 130 - 180 ft2 / galon nebo 3-4,5 M2 / litr Doba otevření 5 - 10 minut. pevně zavřete kryt po použití.

SKLADOVÁNÍ A ŽIVOTNOST
Doporučený rozsah skladovacích teplot od + 5 ° C do + 35 ° C, lepidlo mohou být uchovávány po dobu nejméně 6 měsíců v dobře uzavřených nádobách.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST
Vhodné pro práci v dobře větracích prostorách a je třeba snažit se vyhnout přímému vdechování výparů z rozpouštědel. Chraňte před ohněm a dosah dětí. Rozpouštědla obsažená v lepidle jsou hořlavé a jsou podmíněny předpisům upravujících jejich skladování a používání. Při sušení, materiál je samozhášivý.

Nabízený sortiment


  Název Popis
  Lepidlo Partipren na PE izolaci
Lepidlo do vysokých teplot na EPDM kačuk Lepidlo do vysokých teplot na EPDM kačuk


Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  


Když půjdete kolem naší firmy 7:30 - 16:00, přijďte k nám na šálek dobré kávy.