Stropní, stěnové a podlahové chlazení a topení - Aeroflex

Skype
Facebook
CZ SK EN DE PL CR SI
Úvodní stránka  >  Produkty  > POTRUBÍ  >  Stropní, stěnové a podlahové chlazení a topení

menu

Stropní, stěnové a podlahové chlazení a topení


Stropní, stěnové a podlahové chlazení a topení
Stropní, stěnové a podlahové chlazení a topení
Stropní, stěnové a podlahové chlazení a topení

Aquatherm black system - vytápění a chlazení


Spokojenost a produktivita lidí je hodně závislá na klimatických podmínkách jeho prostředí. Pracovní výkonnost klesá s rostoucí teplotou a  zvýšení nákladů s každým stupněm ochlazení. Nepříjemná atmosféra kvůli nesprávně temperovanému vzduchu, hluku nebo průvanu vytváří špatný pracovní výkon. V kancelářích, obchodní prostorech, prodejnách a zasedacích místnostech, atd. jsou proto vhodné vyztužené potrubní rošty určeny pro vytápění a chlazení stropů a stěn. (nebo podlah)

Geniální Aquatherm plošný systém vytápění a chlazení - komfortní vnitřní klima bez negativního vlyvu na pohyb vzduchu. Pomocí této metody, a to buď v závislosti na teplotě vody se zahřívá nebo chladí.

Automatické přepínání z vytápění na chlazení, je kompletný systém, kde se z jednoduché prostorové regulaci přehází k dokonalému ovládání technologie.

Aquatherm black system
může být vzhledem k malým rozměrům umístněn těsně pod omítkou nebo jako montovaný prvek.

Stavební výška včetně montážních lišt a přípojů je pouze 24.5 mm. Individuální trubice v registri s obdélníkovými rozdělovačmi a sběračmi jsou střídavě uspořádány.

To umožňuje například snadné připojení na způsob Tichelmanna. Zde se požadované množství vody potrebné pro výkon rozdelí
na počet jednotlivých čtvercových profilů (12 mm / 25 m potrubí na m2).

Průtok a tlaková ztráta se tal sníží na minimum.

Aquatherm black system
- zavěšené stropy - mohou být instalovány na kovových kazetových prvcích, sádrokartonových deskách nebo na sádrovláknitých.
Uložení do zdi a stropní omítky a příček ze sádrokartonu je zcela bezproblémové. Nízká hmotnost 2,5 kg/m2 (včetně dopouštění) nemá vliv na návrh stropních panelů. Stropní panely by měly být pokryty po instalaci s 30 mm tlustou skelnou vatou. V závislosti na typu jsou trubkové registry spojeny svářením nebo zasouváním mezi sebou a následně připojeny k chlazení nebo ohřevu vody.

Výhody:

     žádné koncepty, takže nejvyšší tepelná pohoda
     nehluční
     žádní další prach
     jednoduchá ovládácí technika
     přímární kapacita budovy je zachována
     vhodné pro rekonstrukce
     krátká doba instalace vysokou mírou prefabrikace
     rovnoměrné rozdělení teploty
     zabezpečené připojení svářecí technikou / konektor pro stropní prvky
     minimální stavební výška
     stupeň architektonické volnosti
     úspora energie během provozu
     vhodný pro montáž na strop jako omítky

Aquatherm black system
instalován jako stropní vytápění nebo chlazení, spočíva vtom, že provozní povrchová teplota je o několik stupňů vyšší nebo nižší než pokojová teplota. Systém výměnou teploty se stropem změní teplotu v místnosti.Celkový výkon je dosažen 2/3 podílem záření a 1/3 konvekcí. Výkon je určen rozdílem mezi pokojovou teplotu a průměrnou teplotou povrchu - vysoký rozdíl - vysoký výkon.

Na míru šitá velikost kazety
Aquatherm black system-u může být kombinována ve všech neaktivních stropních povrchech. To je zvláště zajímavé, protože ve většině případů, nemusí být celá stropní plocha navržena s kazetami. Aktivní a neaktivní oblasti tak mohou být navzájem kombinovány bez viditelných rozdílů. Dovybavení nebo rozšíření s Aquatherm black system-u je možné bez jakýchkoli problémů.
Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  


Když půjdete kolem naší firmy 7:30 - 16:00, přijďte k nám na šálek dobré kávy.